| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Compressie Hoogte | 25,91mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.7:1 |
| Volume koepel | -11.80cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513366 |
| Merk | Diamond |
| Type gebouw | Build on Demand |