
€1,155.84
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Beroerte | 92.00mm |
| Lengte stang | 138.68mm |
| Compressie Hoogte | 30.10mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Volume koepel | -11.0cc |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Ringset inbegrepen | 09473267 |
| GTIN | 00193564517081 |
| Merk | Diamond |