| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
| Compressie Hoogte | 31,50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -0.67cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09053641 |
| Merk | Diamond |