| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.76mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -6.41cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Ringset inbegrepen | 09513465 |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Diamond |
| GTIN | 00193564389794 |