| Gewicht | 0.348 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.76mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -6.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Ringset inbegrepen | 09513445 |
| Beroerte | 83.00mm |
| Merk | Diamond |
| GTIN | 00193564402677 |