| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00 mm |
| Compressie Hoogte | 33.14 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Volume koepel | -8.4 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09523228 |
| Beroerte | 94.60 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |