| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Compressie Hoogte | 31.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -18.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513327 |
| Beroerte | 89.60mm |
| GTIN | 00193564437709 |
| Merk | Diamond |