| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00 mm |
| Compressie Hoogte | 27.60 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | -11.5 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09513307 |
| Beroerte | 89.60 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |