| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Compressie Hoogte | 32,26mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.4:1 |
| Volume koepel | -10.40cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513405 |
| Merk | Diamond |