| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50 mm |
| Compressie Hoogte | 1.087 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Volume koepel | 6.8 cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09573326 |
| Beroerte | 92.80 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |