| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Compressie Hoogte | 1.087mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -6.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09573326 |
| Beroerte | 92.80mm |
| GTIN | 00193564426178 |
| Merk | Diamond |