| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Compressie Hoogte | 30,68mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.1:1 |
| Volume koepel | -3.00cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09533208 |
| Merk | Diamond |
| Type gebouw | Build on Demand |