| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Compressie Hoogte | 30,68mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -3.00cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09533188 |
| Merk | Diamond |