| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50 mm |
| Compressie Hoogte | 29.59 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -6.5 cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00 mm |
| Beroerte | 92.80 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | Diamond |