| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50 mm |
| Compressie Hoogte | 33.99 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6:1 |
| Volume koepel | -14.5 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00 mm |
| Beroerte | 86.00 mm |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 535,00mm |
| Gewicht verpakking | 3678.00g |
| Verpakking Breedte | 275,00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | Diamond |