| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00 mm |
| Compressie Hoogte | 29.97 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -8.6 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00 mm |
| Beroerte | 94.00 mm |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 560,00mm |
| Gewicht verpakking | 3588.00g |
| Verpakking Breedte | 271,00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | Diamond |