| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 2.25"in |
| Configuratie afsluiten | Single Rear |
| GTIN | 00847466002458 |
| Hoogte verpakking | 305,00mm |
| Lengte verpakking | 889,00mm |
| Gewicht verpakking | 14515.00g |
| Verpakking Breedte | 457,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Dual Walled |
| Tip Afwerking | Polished |
| Tip Uitlaatmaat | 3.0"in |
| Tip Stijl | Twin |
| Merk | Corsa |