| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 2.25"in |
| Exit Configuration | Single Rear |
| GTIN | 00847466002458 |
| Package Height | 305,00mm |
| Package Length | 889,00mm |
| Package Weight | 14515.00g |
| Package Width | 457,00mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 3.0"in |
| Tip Style | Twin |
| Brand | Corsa |