| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1,68mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070033873 |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 607,00mm |
| Gewicht verpakking | 676.00g |
| Verpakking Breedte | 248,00mm |