| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 87.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1,68mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070033873 |
| Package Height | 12,00mm |
| Package Length | 607,00mm |
| Package Weight | 676.00g |
| Package Width | 248,00mm |