| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 103.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 0.68mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070528720 |
| Hoogte verpakking | 7,00mm |
| Lengte verpakking | 307,00mm |
| Gewicht verpakking | 128.00g |
| Verpakking Breedte | 204,00mm |