| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 103.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 0.68mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070528720 |
| Package Height | 7,00mm |
| Package Length | 307,00mm |
| Package Weight | 128.00g |
| Package Width | 204,00mm |