| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.30mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070012021 |
| Hoogte verpakking | 11,00mm |
| Lengte verpakking | 440,00mm |
| Gewicht verpakking | 320.00g |
| Verpakking Breedte | 208,00mm |