| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.30mm |
| pa_type | MLS |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070441586 |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 605,00mm |
| Gewicht verpakking | 528.00g |
| Verpakking Breedte | 246,00mm |