| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 91.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.30mm |
| pa_type | MLS |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070441586 |
| Package Height | 15,00mm |
| Package Length | 605,00mm |
| Package Weight | 528.00g |
| Package Width | 246,00mm |