| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 105.00mm |
| Type materiaal | MLX |
| Positie | Right |
| Dikte | 1.32mm |
| GTIN | 00191070557751 |
| Merk | Cometic |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 477,00mm |
| Gewicht verpakking | 416.00g |
| Verpakking Breedte | 292,00mm |