| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.02mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070041076 |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 607,00mm |
| Gewicht verpakking | 488.00g |
| Verpakking Breedte | 245,00mm |