| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 100.50mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.02mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070041076 |
| Package Height | 15,00mm |
| Package Length | 607,00mm |
| Package Weight | 488.00g |
| Package Width | 245,00mm |