
€321.34
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.52mm |
| Merk | Cometic |
| Hoogte verpakking | 13,00mm |
| Lengte verpakking | 634,00mm |
| Gewicht verpakking | 494.00g |
| Verpakking Breedte | 248,00mm |