
€306.03
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.68mm |
| Merk | Cometic |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 606,00mm |
| Gewicht verpakking | 566.00g |
| Verpakking Breedte | 244,00mm |