| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00191070484002 |
| Type materiaal | MLX |
| Dikte | 1.02mm |
| pa_type | MLX |
| Merk | Cometic |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 512,00mm |
| Gewicht verpakking | 400.00g |
| Verpakking Breedte | 343,00mm |