
€3,153.57
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 23.88mm |
| Bout | 3/8 CARR |
| Huisvesting | 53.600mm |
| Lengte | 148.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Small-End Breedte | 23.88mm |
| Merk | Carrillo |
| Hoogte verpakking | 148,00mm |
| Lengte verpakking | 274,00mm |
| Gewicht verpakking | 4290.00g |
| Verpakking Breedte | 175,00mm |