| Gewicht | 0.617 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 24.94mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| Huisvesting | 50.610mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Lengte stang | 144.00mm |
| Schacht | 47.75mm |
| Small-End Breedte | 24.94mm |
| Merk | Boostline |
| GTIN | 00193564024442 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 266,70mm |
| Lengte verpakking | 38,10mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |