| Gewicht | 0.751 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 0.992in |
| Bout | 7/16in |
| Land van herkomst | USA |
| Huisvesting | 2.325in |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Lengte stang | 6.385in |
| Small-End Breedte | 1.062in |
| Merk | Boostline |
| GTIN | 00193564023896 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 266,70mm |
| Lengte verpakking | 38,10mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |