| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 26.50mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564265883 |
| Huisvesting | 52.125mm |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Lengte stang | 152.50mm |
| Schacht | -mm |
| Small-End Breedte | 24.38mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 266,70mm |
| Lengte verpakking | 38,10mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |