| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 21.89mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564266293 |
| Huisvesting | 50.610mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Lengte stang | 144.00mm |
| Schacht | 47.75mm |
| Small-End Breedte | 22.00mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 406,40mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 2993.69g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |