| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 32.77mm |
| Bout | 12.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564461117 |
| Huisvesting | 60.000mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Lengte stang | 163.47mm |
| Schacht | -mm |
| Small-End Breedte | 32.77mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |