| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 19.86mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| Huisvesting | 51.014mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Lengte stang | 143.66mm |
| Schacht | 48.00mm |
| Small-End Breedte | 20.00mm |
| GTIN | 00193564266101 |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 91,00mm |
| Lengte verpakking | 412,00mm |
| Gewicht verpakking | 3128.00g |
| Verpakking Breedte | 296,00mm |