| Gewicht | 0.57 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 21.72mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| Huisvesting | 48.012mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Lengte stang | 138.00mm |
| Schacht | 45.00mm |
| Small-End Breedte | 22.86mm |
| Merk | Boostline |
| GTIN | 00193564024015 |
| Afbeelding Info | These images are representative |