| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 21.67mm |
| Bout | 7/16in |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564266002 |
| Huisvesting | 59.881mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Lengte stang | 152.75mm |
| Schacht | -mm |
| Small-End Breedte | 22.00mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 406,40mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 4762.70g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |