| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 1.062in |
| Bout | 7/16in |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564265807 |
| Huisvesting | 2.325in |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Lengte stang | 6.700in |
| Small-End Breedte | 1.062in |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 406,40mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 6803.85g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |