| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 26.50mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564265869 |
| Huisvesting | 52.125mm |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Lengte stang | 152.50mm |
| Schacht | -mm |
| Small-End Breedte | 24.38mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 406,40mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 3265.85g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |