
€5,309.17
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00807051047257 |
| Merk | Dart Machinery |
| Boring - Werkelijk | 4.500in |
| Camshaft Lifter Bore | 0.842in |
| Camshaft Location | Raised 0.400in |
| Dekhoogte - Std | 10.400in |
| Motortype | Big Block |
| Main Bearing Type | Standard |
| Main Cap Type | Ductile |
| Make | Chevrolet |
| Serie | Big M2 Pro |