| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00807051046380 |
| Merk | Dart Machinery |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Boring - Werkelijk | 4.600in |
| Camshaft Lifter Bore | 0.842in |
| Camshaft Location | Raised 0.400in |
| Dekhoogte - Std | 9.800in |
| Motortype | Big Block |
| Main Bearing Type | Standard |
| Main Cap Type | Steel |
| Make | Chevrolet |
| Serie | Big M2 Pro |