
€328.27
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| GTIN | 08053300713042 |
| Type materiaal | Cut Ring |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 823,00mm |
| Gewicht verpakking | 682.00g |
| Verpakking Breedte | 299,00mm |
| Dikte | 2.00mm |
| Merk | Athena |