| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Land van herkomst | Italy |
| Type materiaal | Cut Ring |
| Dikte | 1.40mm |
| Merk | Athena |
| GTIN | 08052780273954 |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 561,00mm |
| Gewicht verpakking | 306.00g |
| Verpakking Breedte | 332,00mm |