| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | ARP |
| GTIN | 00672036037758 |
| Hoogte verpakking | 254,00mm |
| Lengte verpakking | 16,00mm |
| Gewicht verpakking | 340.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |
| OEM-referentienummer | 11247589671 |
| Type materiaal | ARP2000 |