| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Inside Diameter | 5.50mm |
| Position | Intake & Exhaust |
| Material Type | Viton |
| GTIN | 01037721244391 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 25,00mm |
| Package Length | 91,00mm |
| Package Weight | 68.00g |
| Package Width | 100,00mm |