| Gewicht | 0.508 kg |
|---|---|
| Grote boring | 50.60mm |
| Groot-eind breedte | 21.85mm |
| Lengte | 144.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000578 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 300,00mm |
| Gewicht verpakking | 2694.00g |
| Verpakking Breedte | 243,00mm |