| Gewicht | 0.435 kg |
|---|---|
| Grote boring | 45.00mm |
| Groot-eind breedte | 21.85mm |
| Lengte | 122.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Serie | Heavy Duty |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000653 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 2350.00g |
| Verpakking Breedte | 241,00mm |